Apel promocyjny - I semestr 2025/2026
20 lutego 2026

🎓📚 Apel promocyjny w naszej szkole 📚🎓

Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel promocyjny, podczas którego podsumowaliśmy całoroczną pracę i osiągnięcia naszych uczniów.

Szczególne wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen oraz ci, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją. To dowód na ich systematyczność, wytrwałość i ogromne zaangażowanie w naukę. 👏

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Podczas apelu opiekunki wolontariatu przedstawiły również wyniki zbiórki „Góra Grosza” oraz przekazały serdeczne podziękowania wszystkim klasom za aktywne włączenie się w akcję i okazane wsparcie. 💛

Jesteśmy z Was bardzo dumni!

Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólne działania i zaangażowanie. 🌟🎉

Brawo 💙🩵💙

Przejdź do treści