Apel promocyjny - I semestr 2025/2026
![]()
Apel promocyjny w naszej szkole ![]()
![]()
Dziś w naszej szkole odbył się uroczysty apel promocyjny, podczas którego podsumowaliśmy całoroczną pracę i osiągnięcia naszych uczniów.
Szczególne wyróżnienia otrzymali uczniowie, którzy uzyskali najwyższe średnie ocen oraz ci, którzy mogą pochwalić się 100% frekwencją. To dowód na ich systematyczność, wytrwałość i ogromne zaangażowanie w naukę. ![]()
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Podczas apelu opiekunki wolontariatu przedstawiły również wyniki zbiórki „Góra Grosza” oraz przekazały serdeczne podziękowania wszystkim klasom za aktywne włączenie się w akcję i okazane wsparcie. ![]()
Jesteśmy z Was bardzo dumni!
Serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym uczniom oraz dziękujemy całej społeczności szkolnej za wspólne działania i zaangażowanie. ![]()
![]()
Brawo ![]()
![]()
![]()























