Bezpieczny WF
17 listopada 2021

17 listopada 2021 roku w szkole Podstawowej nr 5 w Białogardzie najmłodsi uczniowie wraz  z gościnnie zaproszonymi klubami Zapasy Kołobrzeg i AKS Białogard  brali udział w akcji ministerialnej prowadzonej przez "Fundację Andrzeja Suprona" pod nazwa "Bezpieczny wf".
            Zajęcia poprowadził Andrzej Supron- Prezes Polskiego Związku Zapaśniczego. Ponad 120 uczniów zapoznało się z zasadami bezpiecznego uprawiania sportu, poznały podstawy ogólnorozwojowych treningów zapaśniczych i miało okazję potrenować z mistrzem sportu, jednym z najwybitniejszych polskich zapaśników. Dzieci świetnie się bawiły i rywalizowały w zabawach z mocowaniem. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal, zeszyt oraz słodką przekąskę. Akcję "Bezpieczny WF" uświetnił swoją obecnością utytułowany zawodnik AKS BIAŁOGARD Zbigniew Baranowski.

Brawo dla najmłodszych za serce do walki.