Ogólnopolski Turniej Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym Z dumą informujemy, że uczniowie klas 5a i 6a uczestniczyli w eliminacjach powiatowych Ogólnopolskiego Turnieju Bezpieczeństwa w Ruchu Drogowym - w dwóch grupach wiekowych. Nasi uczniowie spisali się znakomicie, zdobywając I oraz II miejsce. Grupa młodszych uczestników, która zajęła I miejsce, zakwalifikowała się do etapu wojewódzkiego. Serdecznie gratulujemy wszystkim […]


