Dyżury ważne od 8 października 2021 r.

1. Każdy nauczyciel, który rozpoczyna lekcje o 8.00 pełni dyżur w sali, w której ma lekcje, godz. 7.55 - 8.00
2. W czasie przerw uczniowie wychodzą z klas i spędzają przerwy w swoich strefach.

• uczniowie z sali nr 30 spędzają przerwy na I piętrze, w strefie sali 13;
  • uczniowie z sali nr 31 spędzają przerwy w strefie swojej klasy (dołączają do swojej grupy);
  • uczniowie z sali 29 spędzają przerwy na II piętrze, przy schodach;
  • uczniowie po lekcji wf, spędzają przerwy w strefie swojej klasy.

3. Uczniowie, którzy przychodzą na godz. 8.55 lub 9.50 czekają na lekcje na parterze w holu szkoły.
4. Dzwonek na lekcje to czas zmiany sali lekcyjnej dla uczniów (w przypadku informatyki, wf lub chemii).
5. Po ostatniej lekcji uczniowie udają się do szatni pod opieką nauczyciela prowadzącego zajęcia.
6. Po 1 i 2 lekcji uczniowie nie wychodzą na boisko.
7. Nauczyciele II etapu, którzy mają lekcje w klasach młodszych spędzają przerwy z uczniami w ich klasach.
8. Uczniowie klas młodszych (klas I-III) nie wychodzą z sal w czasie przerw klas starszych.