Dzień Edukacji Narodowej
13 października 2022

OBYWATELKO, OBYWATELU - Tak się żyło w PRL-u...

13 października z okazji Dnia Edukacji Narodowej opiekunki Samorządu Uczniowskiego – Marta Zielonka-Materko i Katarzyna Hejza zorganizowały w szkole wystawę “ OBYWATELKO, OBYWATELU - Tak się żyło w PRL-u...”. Dzień rozpoczął się od kiermaszu ciast i ciasteczek w szkolnym SPOŁEM. 🧁🥧🍩🍪 Uczniowie podczas przerw mogli podziwiać przedmioty codziennego użytku oraz pojazdy z czasów PRL-u. Na zakończenie dnia odbyła się akademia, którą uświetniały piosenki z tamtego okresu.

Miłym zaskoczeniem był quiz przygotowany dla nauczycieli i pracowników szkoły z pytaniami dotyczącymi PRL-u. Uwieńczeniem były prezenty od Samorządu w postaci papieru toaletowego, goździka oraz rajstop.
Dzięki zaangażowaniu Rodziców, Dziadków, Nauczycieli i przyjaciół szkoły mieliśmy przyjemność odbyć małą podróż w czasie, przywołać wspomnienia z tamtych lat. Nie zabrakło uśmiechów, wzruszeń oraz wspaniałej zabawy. DZIĘKUJEMY ! 🥰❤️

Skip to content