Fabryka Kompetencji Kluczowych
23 października 2020

Naucz się programować

W ramach projektu „Fabryka Kompetencji Kluczowych” na zajęciach z programowania „Naucz się programować” uczniowie klasy 2b wzięli udział w CodeWeek. Uczniowie chętnie kodowali na macie oraz rozwiązywali zadania interaktywne.

Matematyka jest miarą wszystkiego

Dzień Gier Planszowych to święto obchodzone od 2020 r. Pierwsza edycja zostanie rozegrana 10 października 2020 r. pod hasłem "Cała Polska Gra w Planszówki". Uczniowie klasy 2b w ramach zajęć unijnych FABRYKA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH „Matematyka miarą wszystkiego” również wzięli udział w rozgrywkach „planszówek”. Okazuje się, że jest to świetnym sposobem na spędzenie czasu wolnego. Gry rozwijają logiczne myślenie i dodatkowo uczą zasad współzawodnictwa.

Skip to content