31 stycznia 2023

#LaboratoriaPrzyszłości - zajęcia styczniowe

29-31 stycznia 2023 /zajęcia w pracowni audio wizualnej.

24-25. stycznia 2023 /Uczniowie klas 8abc na zajęciach z fizyki budowali obwody elektryczne wykorzystując do tego zestawy Elektronicznej Burzy Mózgów.

23. stycznia 2023 /W ramach lekcji nauki języka polskiego jako obcego uczniowie z Ukrainy najpierw sporządzili przepis, następnie wspólnymi siłami przygotowali i upiekli naleśniki.  Posiłek wspólnie zjedliśmy, popijając smacznym kakao. Było smacznie i bardzo wesoło😀

19. stycznia 2023 /Na zajęciach dodatkowych uczennica klasy 2 tworzyła kompozycję własną wykorzystując klocki LEGO Education.

17. stycznia 2023 /Uczniowie klasy 7a  na zajęciach dodatkowych doskonalili technikę pracy z długopisami 3d wykonując projekty z wykorzystaniem figur płaskich.

16. stycznia 2023 /w klasie 6a lekcja historii z wykorzystaniem długopisów 3D na temat monarchii w Anglii a dwa dni późnej - uczniowie 6a na zajęciach z wychowawcą w pracowni kulinarnej.

5-12. stycznia 2023 /Zajęcia dodatkowe to dla uczniów czas na tworzenie ciekawych projektów np. z wykorzystaniem klocków LEGO Education, długopisów 3D jak również przygotowanie pysznej, pełnej witamin sałatki owocowej.

5. stycznia 2023 /Na zajęciach dodatkowych uczennica klasy 2a tworzyła kompozycję własną wykorzystując klocki LEGO Education.

3. stycznia 2023 /zajęcia dodatkowe  – dzieci tworzyły własne projekty  połączeń elektronicznych z wykorzystaniem zestawu Elektronicznej Burzy Mózgów.

2. stycznia 2023 /na zajęciach techniki uczniowie klasy 4b robili znaki drogowe wykorzystując długopisy 3d.