Uczniowie naszej szkoły odnoszą sukcesy
26 marca 2021

Laureatka Konkursu Matematycznego.

Mamy laureatkę etapu wojewódzkiego Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Według oficjalnych wyników z dnia 26 marca 2021 Anna Rzymyszkiewicz, uczennica klasy 8b - uzyskała tytuł Laureata Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021.

Laureat to wzór do naśladowania dla uczniów i zachęca do systematycznej, wytrwałej pracy. "Wygranie" takiego konkursu to wielki zaszczyt i radość, uczeń zyskuje miarodajne potwierdzenie swojej rozległej wiedzy i sprawności intelektualnej. Kuratoryjne konkursy przedmiotowe są organizowane z myślą o uczniach zdolnych, wykazujących szczególne zainteresowanie wybranym przedmiotem. Nielicznym udaje się dotrzeć do etapu wojewódzkiego, a następnie uzyskać tytuł laureata. 

Dla Ani to nie jedyny sukces matematyczny. Uczennica brała również udział w Olimpiadzie Matematycznej Juniorów, Osiągnęła również wysoki wynik i zakwalifikowała się do II etapu.

Ani gratulujemy ogromnego sukcesu i trzymamy kciuki, aby udział w różnorodnych konkursach zapewnił jej zdobycie najwyższych trofeów,
a Rodzicom - sukcesu córki!

Skip to content