Mobilne Laboratoria Przyszłości
5 stycznia 2023

Mobilne Laboratoria Przyszłości

5 stycznia w naszej szkole gościliśmy przedstawicieli mobilnego laboratorium. W warsztatach uczestniczyli uczniowie klas czwartych i szóstych.

Zajęcia pokazowe "Czym jest i co potrafi sztuczna inteligencja?" dla klas czwartych wprowadzały uczniów w świat rozpoznawania obrazu na przykładzie prostego programu do rozpoznawania gestów. Uczniowie mieli możliwość zapoznać się z zagadnieniami związanymi z rozpoznawaniem obrazów oraz zasadami wykrywania kształtów z użyciem sieci neuronowej.

Kolejne zajęcia pokazowe GOGLE VR dla klas szóstych umożliwiły uczniom korzystanie z gotowych zasobów i tworzenie własnych projektów lekcji.
System Class VR to nowy wymiar nauczania interdyscyplinarnego.

Bardzo dziękujemy za ciekawe warsztaty 🙂

Skip to content