Osiągnięcia /laureaci

W roku szkolnym 2020/21 nagrodę Burmistrza Białogardu otrzymali uczniowie:

Stypendium w zakresie nauki:

Anna Rzymyszkiewicz - uczennica klasy 8b, średnia ocen 5,6, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, reprezentowała szkołę na ogólnopolskich zawodach matematycznych - Olimpiadzie Matematycznej Juniorów.

Maria Gołębiowska - uczennica klasy 8a, finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Wiktoria Wierzbicka - uczennica klasy 8b, średnia ocen 5,3, reprezentowała szkołę w etapie rejonowym konkursu wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Reprezentowała szkołę na ogólnopolskich zawodach matematycznych - Olimpiadzie Matematycznej Juniorów.

Stypendium w zakresie sportu:

Weronika Bielawska – uczennica klasy 8a, srebrny medal Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów

22 kwietnia 2021

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2021

Marta MELZACKA - laureatka w kategorii Żaczek