Osiągnięcia /laureaci


rok szkolny 2023/24

Akcja TRON - TU KRÓLUJĄ CZYSTE ZASADY

Znamy już wyniki I Ogólnopolskiej Olimpiady „Zarazkom wstęp wzbroniony! Zdrowie i higiena na co dzień”, która została przeprowadzona w naszej szkole 8 kwietnia 2024

💧W Olimpiadzie wzięło udział aż 935 uczniów z 75 szkół w Polsce.💧

Wśród uczestników olimpiady aż TROJE uczniów naszej szkoły zdobyło WYRÓŻNIENIA!!! 🎉🏅
Jesteśmy z Was baaaardzo dumni ✨️💪😄✨️ GRATULUJEMY !!!
✨ ️Jan Wyrostek
✨️ Iga Zielińska
✨️ Emilia Madajczyk

Wyróżnienie najlepszych uczniów I okresu roku szkolnego 2023/2024
Wyróżnienie najlepszych uczniów I okresu roku szkolnego 2023/2024

rok szkolny 2022/23

Stypendium w zakresie nauki i sportu za rok szkolny 2022/2023

Burmistrz Białogardu spotkała się z uzdolnionymi uczniami białogardzkich szkół podstawowych, by wręczyć stypendia za osiągnięcia naukowe i sportowe w kończącym się właśnie roku szkolnym.

Nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów zostały wręczone 22 czerwca 2023 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich.

W roku szkolnym 2022/2023 nagrodę Burmistrza Białogardu otrzymali uczniowie:
Stypendium w zakresie nauki:
Julia Malinowska, Piotr Bohdziewicz, Rafał Stypuła
Stypendium w zakresie sportu:
Natalia Baran, Maja Ciesielska, Nikola Żórawska

X Powiatowy Konkurs Języka Angielskiego

Serdeczne gratulacje dla naszej uczennicy Zuzanny Grędeckiej, która zajęła 3 miejsce w X Powiatowym Konkursie Języka Angielskiego, który odbył się w białogardzkim Liceum Ogólnokształcącym.

Jest to ogromna duma. Gratulujemy!

Wyróżnienie najlepszych uczniów I okresu roku szkolnego 2022/2023

W I etapie edukacyjnym:

Najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji i zachowaniu uzyskało 36 uczniów – to jest 40% uczniów I etapu. Średnia frekwencja klas I-III wyniosła: 88,9%.
Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 1a – 90,8%.

Puchar Rady Rodziców w I etapie edukacyjnym otrzymała - klasa 1a.

Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki edukacyjne otrzymali tytuł „wzorowego ucznia”.

klasa 1a - 12 uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu:
Zuzanna Fijoł, Hanna Gajos, , Zofia Gudełajska, Anastazja Kołodziejska, Filip Lewkowicz, Gabriela Mostowska, Zuzanna Mróz, Filip Patalon, Hanna Semenowicz, Amelia Skalska, Wiktoria Stefanowicz.
Uczniowie ze 100 % frekwencją: Kacper Grzyb.

klasy 2a - 8 uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu:
Jakub Chałupka, Ignacy Chodakowski, Oliwia Czechowska, Maksymilian Czechowski, Maksymilian Drużba, Marcelina Kitowska, Antoni Kowalski, Marta Przychodni.

w klasie 2b7 uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu:
Liliana Chmura, Mikołaj Jastreb, Jakub Kasiński, Filip Sokołowski, Michalina Wrońska, Bartosz Żurawski, Bartosz Zdrojewski. 
Uczniowie ze 100 % frekwencją: Bartosz Żurawski.

klasa 3a – 9 uczniów wyróżniających się w nauce i zachowaniu:
Igor Adamczewski, Hanna Czarnas, Julia Biernacka, Oliwia Drega, Franciszek Hejza, Maja Obszyńska, Oliwia Sidorska, Miłosz Suszyński, Maja Kołaczek- Seretna.

W II etapie edukacyjnym:

Średnia ocen klas IV- VIII wyniosła 3,88 i jest wyższa od I śródrocza poprzedniego roku szkolnego o 0,17. Średnia frekwencja klas IV-VIII wyniosła 87,87%.
Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 4a – 90,11%.

Puchar Rady Rodziców otrzymuje w II etapie edukacyjnym z najwyższą średnią - klasa 4b - 4,55 (na drugim miejscu uplasowała się klasa 5b ze średnią 4,42).

klasy 4a, 4b – średnia ocen: 4,47 / 4a (śr. 4,4); 4b (śr. 4,55)
4a, JULIA NYC, WOJCIECH KARPIESIUK, MAJA PRZERADA, PATRYK TARNAWCZYK, ALICJA KŁYS, ZOFIA NARKUN, KRYSTYNA CIECHANOWICZ.
4b, Marta Melzacka, Amelia Materko, Pola Pluta, Maja Fiołek, Pola Piątek, Marcela Gąsiorowska,

klasy 5a, 5b – średnia ocen: 4,3 / 5a (śr. 4,16); 5b (śr. 4,42)
5a, Jakub Jakubicz, Lidia Dziemianko, Łucja Taruć, Oliwia Pauba.
5b, Filip Semenowicz, Aurelia Kitowska, Rozalia Kitowska, Leon Niewiński, Wiktoria Zwiranowska, Franciszek Kwiatek, Binkowska Zuzanna, Wiktoria Maciukiewicz, Mateusz Muszyński.

klasy 6a, 6b – średnia ocen: 4,05 / 6a (śr. 3,88); 6b (śr. 4,23)
6a, Karol Janowski, Kacper Dąbrowski, Karol Świder.
6b, Paweł Krzyżaniak, Hanna Mostowska, Lena Ślepaczuk, Jan Wyrostek, Iga Zielińska.

klasa 7a – średnia ocen: 3,45
7a, Julia Iskat, Filip Paluszkiewicz, Oliwia Kołodziej.

klasy 8a, 8b, 8c – średnia ocen: 3,56 / 8a (śr. 3,71); 8b (śr. 3,27); 8c (śr. 3,7)
8a, Julia Malinowska, Nikodem Sasin, Błażej Kamiński, Bartosz Wielocha, Wiktoria Wasiak-Nettuno.
8c, Piotr Bohdziewicz, Rafał Stypuła, Mateusz Szymański, Marcel Cichoń.

Uczniowie ze 100 % frekwencją: 4b – Amelia Materko, 6a - Karol Świder 8a – Bartosz Wielocha.

Gratulujemy! Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, jeszcze więcej sukcesów i radości.

rok szkolny 2021/22

Nagrody Burmistrza

Nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów

W roku szkolnym 2021/22 nagrodę Burmistrza Białogardu otrzymali uczniowie:
Stypendium w zakresie nauki:
Bianka Włodno, Oliwia Czarnecka, Lena Materka, Natasza Janowska, Malwina Bohdziewicz
Stypendium w zakresie sportu:
Nadia Babij, Nikola Żórawska

Nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów zostały wręczone 23 czerwca 2022 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich.
Burmistrz Białogardu spotkała się z uzdolnionymi uczniami białogardzkich szkół podstawowych, by wręczyć stypendia za osiągniecia naukowe i sportowe w kończącym się właśnie roku szkolnym.

Gratulujemy! 🙂


Wyróżnienie najlepszych uczniów I okresu roku szkolnego 2021/2022

Za nami pierwsze półrocze roku szkolnego 2021/2022. Pora, aby podsumować wyniki, jakie osiągnęliście. W bieżącym roku szkolnym w 16 oddziałach uczy się 320 uczniów:
- 5 oddziałów klas I-III – liczących 97 uczniów,
- 11 oddziałów klas IV-VIII – liczących 223 uczniów.

W I etapie edukacyjnym:

Najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji i zachowaniu uzyskało 47 uczniów – to jest 48,5% uczniów I etapu, najniższe – 9 uczniów, co stanowi 10,3%.
Średnia frekwencja klas I-III wyniosła: 89,5%. Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 1a – 93,1%.

Wyróżnienie najlepszych! Uczniowie, którzy uzyskali najwyższe wyniki edukacyjne otrzymują tytuł „wzorowego ucznia”.

klasy 1a, 1b - 37 uczniów w tym 17 uczniów, co stanowi 45,9% uzyskało najwyższe wyniki z poszczególnych edukacji, tylko 13 uczeń (2,7%) - najniższe.
Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):
w klasie 1a10 uczniów:
Jakub Chałupka, Ignacy Chodakowski, Oliwia Czechowska, Maksymilian Czechowski, Maksymilian Drużba, Vanessa Dymińska, Marcelina Kitowska, Alicja Krzyżaniak, Lena Michalska, Marta Przychodni
w klasie 1b7 uczniów:
Liliana Chmura, Milena Gołębiowska, Mikołaj Jastreb, Jakub Kasiński, Filip Sokołowski, Michalina Wrońska, Bartosz Żurawski
Uczniowie ze 100 % frekwencją: 1a - Lena Lipko, Jakub Szreder; 1b - Bartosz Żurawski

klasa 2a – 24 uczniów w tym 7 uczniów (29,2% - ucz.) uzyskało najwyższe noty, natomiast 4 uczniów (16,7%) - najniższe.
Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):
w klasie 2a - 7 uczniów:
Igor Adamczewski, Franciszek Hejza, Maja Obszyńska, Oliwia Drega, Maja Kołaczek-Seretna, Julia Biernacka, Hanna Czarnas

klasy 3a, 3b – 36 uczniów w tym z najwyższymi wynikami w nauce 23 uczniów (63,9% ucz.), najniższe wyniki w nauce - 5 uczniów (13,9% ucz.)
Z najwyższymi wynikami (uczniowie wyróżniający się w nauce i zachowaniu):
w klasie 3a – 12 uczniów:
Damian Bogusz, Krystyna Ciechanowicz, Wojciech Karpiesiuk, Alicja Kłys, Aleksander Kupis, Julia Mas, Zofia Narkun, Julia Nyc, Maja Przerada, Fabian Simson, Patryk Tarnawczyk, Lena Żórawska
w klasie 3b – 11 uczniów:
Maja Fiołek, Marcela Gąsiorowska, Katarzyna Gil, Dagmara Kwietniewska, Nataniel Lackowski, Amelia Materko, Marta Melzacka, Kornelia Pastwa, Pola Piątek, Pola Pluta, Kornel Zabadeusz
Uczniowie ze 100 % frekwencją: 3a – Julia Nyc

Puchar Rady Rodziców otrzymuje w I etapie edukacyjnym - klasa 3b

W II etapie edukacyjnym:

223 uczniów jest klasyfikowanych. Średnia ocen klas IV- VIII wyniosła 3,71 i jest niższa od I śródrocza poprzedniego roku szkolnego o 0,17;
Średnia frekwencja klas IV-VIII wyniosła 87,58%. Najwyższą frekwencję uzyskali uczniowie klasy 4b – 91,4%.

klasy 4a, 4b – 31 uczniów, średnia ocen: 4,2 /4a – 3,94; 4b - 4,44
(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 10 osób)
4a, Dziemianko Lidia, Jakubicz Jakub, Wojnicz Jonasz
4b, Kitowska Aurelia, Kitowska Rozalia, Kwiatek Franciszek, Muszyński Mateusz, Niewiński Leon, Semenowicz Filip, Zwiranowska Wiktoria

klasy 5a, 5b – 33 uczniów, średnia ocen: 4,16 /5a – 3,92; 5b - 4,4
(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 7 osób)
5a, Janowski Karol, Łysiak Antoni, Świder Karol
5b, Krzyżaniak Paweł, Kucięba Hubert, Ślepaczuk Lena, Wyrostek Jan

klasa 6a – 14 uczniów, średnia ocen: 3,68
(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 3 osoby)
6a, Iskat Julia, Kołodziej Oliwia, Paluszkiewicz Filip

klasy 7a, 7b, 7c – 82 uczniów, średnia ocen: 3,56 /7a – 3,79; 7b – 3,32; 7c – 3,6
(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 6 osób)
7a, Malinowska Julia, Wielocha Bartosz
7b, Lupke Fabian
7c, Bohdziewicz Piotr, Grędecka Zuzanna, Stypuła Rafał    

klasy 8a, 8b, 8c – 63 uczniów, średnia ocen: 3,51 /8a – 3,22; 8b – 3,35; 8b – 3,98
(uczniowie ze średnią 4,75 i wyżej: 7 osób)
8a, Lewkowicz Wiktoria
8b, Czarnecka Oliwia, Krzempiec Fabian, Włodno Bianka
8c, Bohdziewicz Malwina, Janowska Natasza, Materka Lena

Uczniowie ze 100 % frekwencją: 4b – Franciszek Kwiatek, 7b – Magdalena Cichocka, 8b – 1 uczeń: Paula Pustelnik

Puchar Rady Rodziców otrzymuje w II etapie edukacyjnym z najwyższą średnią - klasa 4b - 4,44 (na drugim miejscu uplasowała się klasa 5b ze średnią 4,4).

Gratulujemy! Wszystkim wyróżnionym życzymy wytrwałości w dalszej pracy, jeszcze więcej sukcesów i radości.

WYKAZ KONKURSÓW, rok szkolny 2021/2022

rok szkolny 2020/21

W roku szkolnym 2020/21 nagrodę Burmistrza Białogardu otrzymali uczniowie:

Stypendium w zakresie nauki:

Anna Rzymyszkiewicz - uczennica klasy 8b, średnia ocen 5,6, laureat Wojewódzkiego Konkursu Matematycznego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty, reprezentowała szkołę na ogólnopolskich zawodach matematycznych - Olimpiadzie Matematycznej Juniorów.

Maria Gołębiowska - uczennica klasy 8a, finalista Wojewódzkiego Konkursu Języka Polskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty.

Wiktoria Wierzbicka - uczennica klasy 8b, średnia ocen 5,3, reprezentowała szkołę w etapie rejonowym konkursu wiedzy o społeczeństwie dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego zorganizowanego przez Zachodniopomorskiego Kuratora Oświaty. Reprezentowała szkołę na ogólnopolskich zawodach matematycznych - Olimpiadzie Matematycznej Juniorów.

Stypendium w zakresie sportu:

Weronika Bielawska – uczennica klasy 8a, srebrny medal Finału Wojewódzkich Igrzysk Młodzieży Szkolnej w Indywidualnych Zawodach Lekkoatletycznych.

Nagrody burmistrza dla najzdolniejszych uczniów

Wyniki konkursów mar-kwi 2021

22 kwietnia 2021

Wyniki konkursu Kangur Matematyczny 2021

Marta MELZACKA - laureatka w kategorii Żaczek
Amelia MATERKO - wyróżniona w kategorii Żaczek
Piotr BOHDZIEWICZ - wyróżniony w kategorii Beniamin
Dominik ZWIRANOWSKI - wyróżniony w kategorii Beniamin

26 marca 2021

Anna Rzymyszkiewicz, uczennica klasy 8b - uzyskała tytuł Laureata Konkursu Matematycznego dla uczniów szkół podstawowych województwa zachodniopomorskiego w roku szkolnym 2020/2021

17 marca 2021

w CKiSE w Białogardzie odbyły się eliminacje powiatowe Małego Konkursu Recytatorskiego. Jury wyróżniło trzech uczestników a w wśród nich uczennicę naszej szkoły Karinę Mazik z klasy 3b

rok szkolny 2019/20

Skip to content