Pasowanie
27 października 2022

Ślubowanie klasy pierwszej

27 października 2022 r. odbyło się Ślubowanie klasy pierwszej. Tego dnia, w obecności dyrekcji szkoły, rodziców oraz nauczycieli, składali oni uroczystą przysięgę i stali się pełnoprawnymi uczniami Szkoły Podstawowej Nr 5 w Białogardzie. Świetności tej chwili dodawał elegancki strój pierwszaków oraz program artystyczny, który został zaprezentowany z tej okazji. Po podniosłym akcie pasowania na ucznia dokonanym przez panią dyrektor, dzieci otrzymały dyplomy oraz prezent w postaci „teczki szkolnego bystrzaka”. Pierwszaków przywitali również uczniowie klas VIII, od których otrzymali drobne upominki.

Zadowoleni i z ogromną dumą pozowali do zdjęć.

Życzymy im wszystkim, aby słowa roty ślubowania wypełniali jak potrafią najlepiej przez cały okres swojej edukacji.