QR-owe Potyczki
28 października 2021

QR-owe Potyczki Matematyczno-Przyrodnicze

28.20.2021r. w naszej szkole odbył się Międzyszkolny Konkurs QR-owe Potyczki Matematyczno-Przyrodnicze organizowany w ramach projektu mFundacja. Konkurs składał się z czterech części, do których przystępowali uczniowie w zespołach 3-osobowych. Pierwsza część przeprowadzona w formie quizu on-line, druga – wybuchowa konkurencja - pytania ukryte w balonach, trzecią częścią było odczytywanie pytań ukrytych pod postacią qr-kodów i czwarta konkurencja – pytania losowe.
Uczniowie wszystkich szkół spisali się na medal odpowiadając poprawnie na większość pytań.
🥇I miejsce zajęła Szkoła Podstawowa Nr 3🏆
🥈II miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 5
🥉III miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 4
🏅IV miejsce - Szkoła Podstawowa Nr 1
Gratulujemy serdecznie zwycięzcom!!! I Dziękujemy za przybycie na konkurs i pracę w wyjątkowo miłej atmosferze!!! 😃🤗☀️

Skip to content