SERCE na nakrętki
13 września 2021

Dokładnie dzisiaj przed naszą szkołą stanął piękny czerwony, metalowy kosz w kształcie serca ❤️ z niebieską linią życia 💙 i białymi ptakami 🕊️🕊️, przeznaczony na plastikowe nakrętki, które może tam wyrzucać KAŻDY, choć najbardziej liczymy na uczniów naszej szkoły 😊

Ideą akcji jest długofalowa pomoc dzieciom z naszego miasta i okolic, gdyż dochód ze sprzedaży firmom recyklingowym zebranych nakrętek, przeznaczany jest na zakup sprzętu do rehabilitacji osób niepełnosprawnych.

Kosz przeznaczony jest na wszelkie plastikowe nakrętki, bez względu na kształt czy kolor. Mogą to więc być nakrętki po napojach, kawie, mleku czy jogurtach. W koszu – sercu zostawić możemy również zakrętki po chemii gospodarczej, po płynach do zmywania, szamponach i płynach do płukania. Ważne, by nie dorzucać do nakrętek innych przedmiotów, a jeśli mają one np. tekturowe uszczelki – trzeba je usunąć przed wrzuceniem.

Zachęcamy, aby jak najszybciej zapełnić metalowe serce plastikiem powodując, że nasze zabije radośniej ❤️💚❤️💙❤️💛❤️🧡❤️💜❤️

Skip to content