Świetlica czynna jest od poniedziałku do piątku w godzinach od 6.45 do 16.00

Pracownicy świetlicy: Agnieszka Kopeć, Beata Sawicka, Cezary Jastreb, Witold Klotz, Paweł Politowski.

Świetlica oferuje opiekę uczniom oczekującym na lekcje lub na powrót do domu. Realizuje własny plan pracy.

Nabór do świetlicy odbywa się w dniu rozpoczęcia roku szkolnego. Liczba miejsc jest ograniczona.

Zajęcia świetlicowe - listopad 2022

20 listopada to wyjątkowy dzień - rocznica uchwalenia Konwencji o prawach dziecka. Jest to moment, w którym uwaga wszystkich kierowana jest na dzieci i ich prawa. W tym roku ten dzień wypada w niedzielę, jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby świętować Międzynarodowy Dzień Praw Dziecka w poniedziałek - 21 listopada. Tak zrobili uczniowie naszej świetlicy szkolnej. W ramach pracy grupowej wykonali Kwiat dobrych manier. Przypomnieliśmy znaczenie słów takich jak: szacunek, życzliwość, tolerancja, dobroć, przyjaźń, uczynność...

Zajęcia świetlicowe - październik 2022

Z okazji nadchodzącego Dnia Edukacji Narodowej. Uczniowie świetlicy szkolnej wykonali portrety swoich wychowawców i nauczycieli. Do stworzenia włosów wykorzystano kolorowe włóczki.

Dzieci przy użyciu kasztanów i plasteliny, wykonały własnoręcznie zwierzęta z różnych zakątków świata. Wykorzystaliśmy dary jesieni i wspólnie celebrowaliśmy nadchodzący Światowy Dzień Zwierząt.