Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu SERCE PIĄTKI. Organizacja ta zrzesza uczniów, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i wyrażają chęć niesienia bezpłatnej pomocy potrzebującym. Ich motto brzmi: JESTEM! CHCĘ! POMAGAM!
Opiekę nad kołem sprawują Magdalena Zwolińska i Jolanta Jesiołkiewicz.
Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia
Zbiórka żywności "TAK! Pomagam." Wolontariusze ze Szkolnego Koło Wolontariatu "Serce Piątki" w ramach współpracy z CARITAS wzięli udział w akcji -Zbiórka żywności "TAK! Pomagam."
Kolędowanie w Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Kolędowanie w Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, dziękujemy za wsparcie Santander Bank Polska oddział Białogard