SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI”


W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu SERCE PIĄTKI. Organizacja ta zrzesza uczniów, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i wyrażają chęć niesienia bezpłatnej pomocy potrzebującym. Ich motto brzmi: JESTEM! CHCĘ! POMAGAM! 

Opiekę nad kołem sprawują Magdalena Zwolińska i Jolanta Jesiołkiewicz.

REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI

Zobowiązanie Wolontariusza

Zgoda Rodziców

Szkolne Koło Wolontariatu

1 października 2025
Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Międzynarodowy Dzień Pracownika Ochrony Zdrowia

Czytaj więcej
24 września 2025
Serce Piątki bije dla innych

Serce Piątki bije dla innych

Czytaj więcej
20 czerwca 2025
Nasze wspaniałe Serce Piątki

Nasze wspaniałe Serce Piątki

Czytaj więcej
29 maja 2025
Pełna miska dla piesków ze schroniska

Pełna miska dla piesków ze schroniska

Czytaj więcej
29 marca 2025
Zbiórka żywności "TAK! Pomagam."

Zbiórka żywności "TAK! Pomagam." Wolontariusze ze Szkolnego Koło Wolontariatu "Serce Piątki" w ramach współpracy z CARITAS wzięli udział w akcji -Zbiórka żywności "TAK! Pomagam."

Czytaj więcej
19 grudnia 2024
Kolędowanie w Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie

Kolędowanie w Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie Kolędowanie w Regionalne Centrum Medyczne w Białogardzie, dziękujemy za wsparcie Santander Bank Polska oddział Białogard

Czytaj więcej
Przejdź do treści