SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI”


W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu SERCE PIĄTKI. Organizacja ta zrzesza uczniów, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i wyrażają chęć niesienia bezpłatnej pomocy potrzebującym. Ich motto brzmi: JESTEM! CHCĘ! POMAGAM! 

Opiekę nad kołem sprawują Magdalena Zwolińska i Jolanta Jesiołkiewicz.

REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI

Zobowiązanie Wolontariusza

Zgoda Rodziców

Szkolne Koło Wolontariatu

13 grudnia 2024
Szlachetna Paczka

Szlachetna Paczka Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim za WSPARCIE !!!!

Czytaj więcej
6 grudnia 2024
Klub Świętego Mikołaja

Klub Świętego Mikołaja

Czytaj więcej
6 grudnia 2024
MAM DLA CIEBIE DOBRE SŁOWO

MAM DLA CIEBIE DOBRE SŁOWO #sisg Finał akcji "Mam dla Ciebie dobre słowo"

Czytaj więcej
3 grudnia 2024
"Mam dla Ciebie dobre słowo"

"Mam dla Ciebie dobre słowo" Ostatni etap projektu Szkolnego Koła Wolontariatu. Projekt jest współfinansowany przez SISG.

Czytaj więcej
28 listopada 2024
Kino pod gwiazdami

Kino pod gwiazdami 28 listopada na holu odbyły się trzy seanse filmowe w ramach akcji "Kino pod gwiazdami".

Czytaj więcej
18 listopada 2024
Mam dla Ciebie dobre słowo

Mam dla Ciebie dobre słowo

Czytaj więcej
Przejdź do treści