Szlachetna Paczka Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim za WSPARCIE !!!!

W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu SERCE PIĄTKI. Organizacja ta zrzesza uczniów, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i wyrażają chęć niesienia bezpłatnej pomocy potrzebującym. Ich motto brzmi: JESTEM! CHCĘ! POMAGAM!
Opiekę nad kołem sprawują Magdalena Zwolińska i Jolanta Jesiołkiewicz.
Szlachetna Paczka Tradycyjnie, jak co roku, nasza szkoła wzięła udział w ogólnopolskiej akcji Szlachetna Paczka. Dziękujemy wszystkim za WSPARCIE !!!!
MAM DLA CIEBIE DOBRE SŁOWO #sisg Finał akcji "Mam dla Ciebie dobre słowo"
"Mam dla Ciebie dobre słowo" Ostatni etap projektu Szkolnego Koła Wolontariatu. Projekt jest współfinansowany przez SISG.
Kino pod gwiazdami 28 listopada na holu odbyły się trzy seanse filmowe w ramach akcji "Kino pod gwiazdami".