SZKOLNE KOŁO WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI”


W roku szkolnym 2021/2022 w naszej szkole rozpoczęło działalność Szkolne Koło Wolontariatu SERCE PIĄTKI. Organizacja ta zrzesza uczniów, którzy są wrażliwi na potrzeby drugiego człowieka i wyrażają chęć niesienia bezpłatnej pomocy potrzebującym. Ich motto brzmi: JESTEM! CHCĘ! POMAGAM! 

Opiekę nad kołem sprawują Magdalena Zwolińska i Jolanta Jesiołkiewicz.

REGULAMIN SZKOLNEGO KOŁA WOLONTARIATU „SERCE PIĄTKI

Zobowiązanie Wolontariusza

Zgoda Rodziców

Szkolne Koło Wolontariatu

20 stycznia 2023
Wolontariuszki SERCE PIĄTKI w odwiedzinach

Wolontariuszki SERCE PIĄTKI w odwiedzinach W czwartek 20 stycznia 2023 r. wolontariuszki ze szkolnego koła wolontariatu "SERCE PIĄTKI" odwiedziły mieszkańców Domu Pomocy Społecznej im. świętego Brata Alberta w Białogardzie (Zwinisław). Sprzyjające tym odwiedzinom było święto wszystkich babć i dziadków, które, jak wiemy, obchodzimy w styczniu.

Czytaj więcej
12 grudnia 2022
Gala Wolontariatu 2022

12 grudnia 2022 r. w Centrum Kultury i Spotkań Europejskich odbyła się Białogardzka Gala Wolontariatu 2022.

Czytaj więcej
1 grudnia 2022
Szkolne Koło Wolontariatu

W naszej szkolnej pracowni kulinarnej powstawały przepyszne galaretki i wyśmienite deserki, które następnie Wolontariusze sprzedali co do jednej sztuki w czasie trzech kiermaszy.

Czytaj więcej
11 grudnia 2021
Kiermasz SKW Serce Piątki

11 grudnia 2021r. w sobotę w Prywatnym Centrum Edukacyjnym „Szkoły Sukces” w Białogardzie odbył się kiermasz, który został zorganizowany przez Szkolne Koło Wolontariatu „Serce Piątki” i Samorząd Uczniowski we współpracy z Przedszkolem Miejskim nr 1 Bajka w Białogardzie.

Czytaj więcej
7 grudnia 2021
Szlachetna Paczka

Opiekunowie Szkolnego Koła Wolontariatu oraz Samorządu Uczniowskiego dziękują wszystkim ludziom dobrej woli, którzy pokazali swoje wielkie serca i potwierdzili, że każdy gest jest ważny i ma ogromne znaczenie. Kolejny raz udowodniacie, że w każdym z nas tkwi moc czynienia DOBRA!

Czytaj więcej
5 grudnia 2021
Szkolne Koło Wolontariatu „Serce Piątki”

Nasze wolontariuszki pokazały, że zimna aura nie jest im straszna i ogrzewały ją swoimi WIELKIMI i CHĘTNYMI do POMOCY SERDUSZKAMI

Czytaj więcej
Przejdź do treści