Wirtualne podróże
28 października 2021

Projekt edukacyjny WIRTUALNE PODRÓŻE

28.10.2021 /Uczniowie z klasy 3b wzięli udział w kolejnych zajęciach w ramach Projekt edukacyjny - WIRTUALNE PODRÓŻE. Dzieciaki wirtualnie podróżowały po wszystkich kontynentach i tworzyły kolejne strony swoich albumów. Dziękujemy i z niecierpliwością czekamy na listopadowe spotkanie.
#naukawplecaku

„Należy podróżować, by się czegoś nauczyć” – Mark Twain

11.10.2021 /Uczniowie klasy 3b wraz z wychowawcą Katarzyną Hejzą rozpoczęli realizację Międzynarodowego Projektu Edukacyjnego „Wirtualne podróże”. Uczniowie cyklicznie będą uczestniczyć w lekcjach online z autorką projektu, panią Sabiną Pilat. Pierwsze zadanie zostało wykonane, dzieciaki stworzyły tytułowe strony swoich Wirtualnych Albumów Podróżników. Jednak nie tylko wirtualnie będą poznawać świat, odbyła się już pierwsza wycieczka szkolna do Wolina, Międzyzdrojów i Świnoujścia. Relacja słowno-rysunkowa z wyprawy znalazła się w albumach małych podróżników.