#LaboratoriaPrzyszłości - zajęcia kwietniowe
30 kwietnia 2023

#LaboratoriaPrzyszłości - zajęcia kwietniowe

21. kwietnia 2023 /Uczniowie klasy 6b wykorzystując okoliczności przyrody i piękną pogodę nie tylko wysprzątali pobliski lasek z okazji obchodów Dnia Ziemi, ale także wykonali sesję zdjęciową używając do tego naszego szkolnego aparatu zakupionego w ramach #LaboratoriaPrzyszłości. Obecny czas sprzyja uwiecznianiu kwitnących drzew i kwiatów, a przy okazji chęci odkrywania możliwości sprzętu i stosowaniu jego różnych funkcji w zależności od okoliczności i chęci uzyskanych efektów.

14. i 19. kwietnia 2023 /Uczniowie klasy 2a i 2b doskonalili swoje umiejętności kulinarne – przygotowali pyszne naleśniki.

5. kwietnia 2023 /Szykując się do Świąt Wielkanocnych uczniowie klasy 5a odwiedzili pracownię audio – wizualną. Życzymy wszystkim Wesołych Świąt 🐰😊🐥

5. kwietnia 2023 /Na zajęciach dodatkowych uczniowie tworzyli kompozycje własne wykorzystując klocki LEGO Education.

4. kwietnia 2023 /Klasa 3a doskonaliła swoje umiejętności kulinarne. Uczniowie przygotowali przepyszne babeczki 👌

Skip to content