Szkoła dobrych manier
25 kwietnia 2023

„Szkoła dobrych manier – Obycie umila życie”

25 kwietnia 2023r. klasa IV B udała się do Restauracji „Miętowa” w Białogardzie, gdzie odbyły się warsztaty poświęcone tematyce „Savoir-vivre'u przy stole".

Czwartoklasiści w bardzo przyjemnych okolicznościach zapoznali się z zasadami właściwego zachowania przy stole oraz mieli możliwość zastosowania zdobytej wiedzy w praktyce. Na zakończenie warsztatów uczniowie skonsumowali specjalnie przygotowany dla nich pyszny posiłek, oczywiście stosując przy tym poznane tajniki savoir-vivre'u.

Wizyta w Restauracji odbyła się w ramach programu grantowego InicjaTyWy przyznanego przez Stowarzyszenie Inicjatyw Społeczno-Gospodarczych w Białogardzie na realizację projektu: „Szkoła dobrych manier – Obycie umila życie”.

Dziękujemy Restauracji "Miętowa" za ciepłe przyjęcie oraz podzielenie się z nami bardzo przydatną wiedzą z zakresu savoir-vivre'u. Już niebawem pokażemy naszym kolegom czego się dowiedzieliśmy i nauczyliśmy…😊

Skip to content