Szkolne Targi Edukacyjne
9 kwietnia 2024

Szkolne Targi Edukacyjne

W dniu 9 kwietnia 2024 roku w naszej szkole odbyły się targi edukacyjne pod patronatem burmistrz Białogardu Emilii Bury i wójta gminy Białogard Jacka Smolińskiego . Organizatorem targów była Szkoła Podstawowa Nr 5 w Białogardzie i Szkoła Podstawowa w Rogowie.

Na targach, odwiedzający mogli odkryć fascynujący świat wiedzy i możliwości, poznać ofertę edukacyjną w Białogardzie i okolicach, a także odbyć ciekawe rozmowy z przedstawicielami szkół.

Prezentujące się szkoły: ZS 7 w Białym Borze, ZS 10 w Koszalinie, LO Białogard, LO Tychowo, TEB Koszalin, ZS w Gościnie, ZS w Karlinie, ZS nr 1 w Kołobrzegu, ZS Morskich w Darłowie, Technikum Leśne w Warcinie, V LO im. S. Lema
w Koszalinie, Państwowe Liceum Sztuk Pięknych w Koszalinie.

PRZYBYŁE SZKOŁY: SP 1, SP3, SP4, SP5, SP Rogowo, SP Pomianowo, SP Stanomino.

Skip to content